Door: Ria Poulsen
Wat lijkt het me heerlijk om in Spanje te overwinteren in een vakantiehuis van La Casita, in het heuvelachtige binnenland van de provincie Málaga in Andalusië!
De comfortabele vakantiehuizen in Zuid-Spanje liggen dichtbij gezellige Andalusische dorpjes. Bovendien hebben zij Nederlandse beheerders die ook in de winter leuke activiteiten voor hun gasten organiseren. Én kun je er goedkoop overwinteren!
Op deze pagina vertel ik je meer over de overwinteraanbiedingen van La Casita, gratis activiteiten voor gasten van La Casita en andere voordelen van het overwinteren in een vakantiehuis van La Casita.
Wil je meer weten over de vakantiehuizen van La Casita plus het gezicht erachter, lees dan mijn pagina over La Casita -->.
Het eerste voordeel van overwinteren in een vakantiehuis van La Casita is dat je er in de winter kunt genieten van aangename temperaturen en veel zon, omdat in Andalusië gemiddeld maar liefst 320 dagen de zon schijnt en de gemiddelde dagtemperatuur er in de winter bijna 20°C is.
Bovendien zijn al deze vakantiehuizen in Zuid-Spanje volledig ingericht en voorzien van o.a. wasmachine, TV, verwarming plus internet.
Verder hebben ze een Nederlandse beheerder en zijn ze rustig en landelijk gelegen, op een paar minuten rijden van een gezellig Andalusisch dorp plus 20 tot 50 minuten rijden van het vliegveld plus de stad Málaga en de Costa del Sol stranden.
Dit geldt voor zowel de vrijstaande villa’s als voor de bungalows en appartementen op La Granja de Antonio, het kleine vakantiepark van La Casita.
Wat ik verder ook zo leuk vind aan het overwinteren in een vakantiehuis van La Casita, zijn de activiteiten voor gasten van La Casita!
Je kunt gratis en vrijblijvend aan de activiteiten deelnemen. Die een leuke manier vormen om in contact te komen met andere overwinteraars in Zuid Spanje:
Een ander heerlijk detail vind ik, dat je ook kunt zwemmen als je overwintert in een vakantiehuis van La Casita! Want alle vakantiehuizen van La Casita hebben een zwembad. De villa’s hebben een privé zwembad. En de bungalows en appartementen in de vakantieparkjes een gezamenlijk zwembad.
De zwembaden bij de villa's worden het hele jaar onderhouden. Al zijn de meeste van deze zwembaden niet verwarmd.
Vind je het water van je privé zwembad te koud om in te zwemmen, dan kun je komen zwemmen in het verwarmde zwembad van La Granja de Antonio (behalve in november en december; dan is dit vakantieparkje in Andalusië gesloten).
“Wat zal dat wel niet kosten?” denk je nu misschien. Nou, helemaal niet zo veel! Want je kunt al met twee personen overwinteren in een vakantiehuis van La Casita voor €1.000 per maand!
De goedkope overwinteraanbiedingen van La Casita zijn geldig voor de maanden oktober t/m maart. Dus als je wilt, kun je maar liefst 6 MAANDEN overwinteren in een vakantiehuis van La Casita!
Maar aangename temperaturen, leuke activiteiten en goede prijzen zijn niet de enige voordelen van overwinteren in een vakantiehuis van La Casita! Hier nog wat andere leuke details:
De overwinteraanbiedingen van La Casita gelden per kalendermaand. En wel in de periode van oktober t/m maart.
Bij een verblijf van minimaal 1 kalendermaand binnen de overwinterperiode toont de zoekmachine op de website van La Casita automatisch de overwinterprijzen.
Deze prijzen zijn inclusief de verplichte bijkomende kosten als schoonmaakkosten plus energiekosten tot 150,- per maand.
La Casita heeft er in mijn ogen werkelijk alles aangedaan om je verblijf zo goedkoop én aangenaam mogelijk te maken als je wilt overwinteren in Spanje, waardoor je onbezorgd kunt genieten van de zonnige winterdagen in Zuid-Spanje:
Lijkt het je wat om in Andalusië te overwinteren in een vakantiehuis van La Casita? Op de website van La Casita kun je zien welke vakantiehuizen er beschikbaar zijn en kun je direct boeken.
Maar je kunt ook in het Nederlands contact opnemen met La Casita als je vragen over het overwinteren hebt:
Kijk overigens ook eens naar vakantiepark Finca el Moralejo in Andalusië als je wilt overwinteren in Zuid-Spanje!
Op dit authentieke en rustig gelegen kleine vakantiepark met Nederlandse eigenaren, dat eveneens op minder dan een uur rijden van het vliegveld van Malaga plus de de Costa del Sol stranden ligt, kun je in de winter namelijk zowel appartementen als vakantiehuizen voordelig huren.
Tot voor kort kon je via La Casita een huis of appartement op Finca el Moralejo huren, maar nu kan dit direct: